Укр Рус

Світлої пам’яті Сержа Льосура

Світлої пам’яті Сержа Льосура

Із глибоким сумом і скорботою повідомляємо, що на 68 році життя після тяжкої хвороби пішов з життя перший директор Магістратури гуманітарних і соціальних наук з психології Університету Кот-д’Азюр, доктор психології, професор, психоаналітик, керівник досліджень з психології та психоаналізу у Франції, почесний член Української Асоціації Психоаналізу

 

СЕРЖ ЛЬОСУР

 

Більшу частину свого життя Серж Льосур присвятив психоаналізові. Його талант клініциста, викладача, дослідника дозволяв проводити яскраві лекції, змістовні супервізії клінічних випадків, дослідження, бути автором численних книг та публікацій у галузі психоаналізу, а також долучитися та зробити великий внесок до розвитку психоаналізу в Україні. Саме завдяки йому при Міжнародному інституті глибинної психології було започатковано Магістратуру гуманітарних і соціальних наук з психології Страсбурзького Університету, яка згодом перемістилась до Університету Кот-д’Азюр.

Світла пам’ять про доброзичливого колегу, мудрого наставника, талановитого спеціаліста, професіонала своєї справи назавжди збережеться в серцях колег, вихованців, друзів та всіх, хто його знав.

Міжнародний інститут глибинної психології та Українська Асоціація Психоаналізу  висловлюють щирі співчуття родині та близьким.

Вічна і світла пам'ять…