Укр Рус

Про нас

Міжнародний інститут глибинної психології є приватним вищим навчальним закладом, який здійснює психоаналітичну підготовку, що включає теоретичну психоаналітичну освіту, психоаналітичний тренінг (особистий аналіз), а також супервізорську підтримку початку практичної психотерапевтичної діяльності.
 
Міжнародний інститут глибинної психології було засновано у 2000 році. У 2002 році отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України.
У 2011 році Інститут був акредитований Європейською Конфедерацією Психоаналітичних Психотерапій (Відень, Австрія), що свідчить про високий рівень освіти, який відповідає вимогам європейського психоаналітичного професійного співтовариства і надає можливості майбутньому фахівцю пройти європейську сертифікацію з психоаналізу.
 
Ректор – Світлана Геннадіївна Уварова Ph.D., засновник Міжнародного інституту глибинної психології, Президент Української Асоціації Психоаналізу (Київ, Україна), член Правління, сертифікований тренінговий аналітик і супервізор Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, член Всесвітньої Ради з Психотерапії (Відень, Австрія), Президент Міжнародної Федерації Психоаналізу (Страсбург, Франція), головний редактор журналу «Психоаналіз» (Київ, Україна), член редакційної ради журналу «European Journal of Psychoanalysis» (Рим, Італія) і головний редактор його російськомовної версії, автор публікацій і книг з психоаналізу.
Міжнародний інститут глибинної психології здійснює підвищення кваліфікації спеціалістів різних галузей зі спеціальності «Практична психологія» спеціалізації «Психоаналіз».
 
Інститут проводить набір осіб з вищою освітою на денну (освітній процес відбувається 2 рази на тиждень у ранковий час), вечірню (освітній процес відбувається 2 рази на тиждень у вечірній час) та блочну (щомісяця – три дні, включаючи вихідні дні) форми навчання. Зарахування здійснюється за заявою слухача.
 
Тривалість навчального процесу – 2,5 року. Обсяг програми становить 2100 академічних годин. По закінченні навчання видається диплом про підвищення кваліфікації зі спеціальності «Практична психологія» спеціалізації «Психоаналіз».
Лекційні та семінарські заняття проводять викладачі Інституту, а також фахівці з психоаналітичних центрів Франції, Італії, Аргентини, Німеччини та інших країн.
 
Інститут спрямовує чимало зусиль на дослідження актуальних психоаналітичних, психотерапевтичних, соціально-психологічних, соціально-економічних проблем. Громадська діяльність інституту спрямована на розвиток психоаналізу в Україні і реалізацію широкого спектру освітніх, науково-дослідних і громадських програм.
 
Інститут є центром проведення профільних конгресів, конференцій, семінарів, симпозіумів, круглих столів, прес-конференцій за участю мас-медіа, а також реалізації освітніх програм для фахівців у галузі глибинної психології та психоаналізу.
Інститут активно співпрацює з міжнародними та вітчизняними організаціями та закладами освіти: L’Université Côte d’Azur (Ніца, Франція), L’Université Catholique de Lille (Лілль, Франція), L’Université Paris Diderot – Paris VII (Париж, Франція), Institute for Advanced Studies in Psychoanalysis (Рим, Італія) тощо.  На сьогодні в рамках партнерських відносин реалізується магістерська програма Université Côte d’Azur (Ніца, Франція): Магістратура гуманітарних і соціальних наук з психології. Спеціалізація магістратури: «Клінічна психологія і терапевтична медіація за допомогою мистецтва. Дослідницький курс».
 
Міжнародний інститут глибинної психології є колективним членом Української Асоціації Психоаналізу  – всеукраїнської професійної організації, діяльність якої спрямовано на розвиток та інституалізацію психоаналізу в Україні, створення професійної спільноти психоаналітиків, розвиток і поширення психоаналітичної і психологічної культури та знань, надання психологічної та психоаналітичної допомоги населенню України; а також задоволення та захист законних соціальних, економічних, професійних, творчих, духовних, вікових та інших спільних інтересів своїх членів.
 
Асоціація об’єднує фахівців, що займаються психоаналітичною діяльністю, дослідженнями у галузі психології та психоаналізу, а також людей, які допомагають розвитку філософського, прикладного та клінічного психоаналізу. Серед основних завдань Асоціації: проведення наукових, освітніх і культурних заходів, пов’язаних зі знанням глибинної психології і спрямованих на розвиток особистості. У рамках Асоціації проводяться міжнародні конгреси, симпозіуми, семінари, конференції, презентації наукової літератури.
 

З 2003 року при Інституті працює літературне видавництво, яке займається випуском cпеціалізованої наукової літератури з психоаналізу: книг та періодичних журналів «Психоаналіз. Часопис» і «Європейський журнал психоаналізу». В даний час журнали – це єдині видання подібного роду в Україні (статті друкуються російською, українською, англійською мовами). Журнали надають можливість всім зацікавленим стежити за розвитком психоаналітичних ідей, як в Україні, так і в Європі. Журнали друкують якісні переклади класичних психоаналітичних праць, статті та роботи, як відомих психоаналітиків, так і слухачів Інституту, які  починають власну практику. На їх шпальтах висвітлюються етапи розвитку сучасного психоаналізу, розглядаються різні точки зору, ведуться дискусії і відкриваються невідомі факти  історії психоаналітичного руху в світі. Унікальність журналів в тому, що вони видаються професіоналами для професіоналів - фахівців в області психоаналізу, а також для тих, хто бажає серйозно займатися цим захоплюючим методом пізнання особистості. Крім того, видається психоаналітична література відомих авторів в області психоаналізу.

 

З червня 2015 року Державна ліцензія Міністерства освіти та науки України: серія АГ №582009 від 14.09.2011 р. є безстроковою.

Державна ліцензія Міністерства освіти та науки України: серія АГ №582009 від 14.09.2011 р.
Державна ліцензія Міністерства освіти та науки України: серія АВ №159408 від 02.10.2006 р.
Державна ліцензія Міністерства освіти та науки України: серія АА №428598 от 09.01.2002 р.