Укр Рус

Про центр

«Психоаналіз вчить любити й працювати»

Зігмунд Фрейд

 

Психоаналітичний консультаційний центр - це те місце, куди Ви можете звернутися і відкрити для себе незвіданий континент власної психіки, знайти нові сенси і нові можливості.

Стародавнє гасло «Пізнай себе» в минулі століття було звернено лише до небагатьох членів суспільства. У наш час інтерес до свого внутрішнього світу і шлях самопізнання є невід'ємною частиною життя культурної та успішної людини. Велика заслуга в такому повороті до себе належить психоаналізу, який зробив значний прорив в пізнанні людської природи.

Людина володіє невичерпними ресурсами, майже безмежним потенціалом зростання, але дуже часто щоденна рутина, стреси і сучасний темп життя призводять до порушення внутрішньої рівноваги, втрати здатності радіти і, нарешті, до страждання. У пошуках щастя, свободи і сенсу ми міняємо роботу, професію, місце проживання, а потім друзів, близьких ... або, іншими словами, ми біжимо від себе.

Сьогодні для багатьох людей вже стало очевидним, що вирішення психологічних проблем, таких як подолання душевного дискомфорту, тривоги, страху, труднощів у спілкуванні, неможливості будувати задовольняючі відносини і розуміти інших людей, вимагає ретельної психологічної роботи та можливо лише у рамках допомагаючих відносин із фахівцем.

Робота нашого консультаційного центру ґрунтується на психоаналітичному знанні і психоаналізі як методі, ефективність якого підтверджується в усьому світі понад 100 років.

Психоаналітична терапія допомагає знову придбати втрачену душевну рівновагу, усвідомити мотиви власних вчинків, а також сприяє розвитку внутрішнього потенціалу.

Найчастіше, звертаючись за допомогою, Ви отримуєте тільки короткочасне полегшення і дуже скоро стикаєтеся з тією ж проблемою, але в дещо іншій ситуації. Психоаналіз дає можливість якісного опрацювання не лише окремої ситуації як такої, а й глибокого дослідження позасвідомих аспектів особистості, які й викликають ті чи інші наші прояви, і без розуміння яких вирішення проблеми неможливе.

Наші фахівці мають психоаналітичну освіту і регулярну практику супервізій для підвищення свого професійного рівня. Всі вони є сертифікованими фахівцями Української Асоціації Психоаналізу і Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, для всіх фахівців консультаційного центру обов'язковим є додержання професійних стандартів. Виконання всіх цих вимог забезпечує високий рівень професійної підготовки і є гарантією якості послуг, що надаються.

Основні принципи, якими ми керуємося в роботі - це індивідуальний підхід, повага, сувора конфіденційність і чітке дотримання етичного кодексу психоаналіза.

 

Запис на консультацію за телефоном: +38 098 332 72 03