Укр Рус

Послуги

Наш консультаційний центр надає наступні послуги:

 

 

Запис за телефоном:
+38 098 332 72 03, +38 096 097 35 55

 

Як обрати спеціаліста?

Пошук професійного психолога в Києві, як і в цілому в нашій країні, може виявитися досить непростим завданням. Можна заплутатися в незліченній кількості напрямків різних психологічних шкіл. А як зрозуміти, чиї послуги краще: ті, що надають психологи, або ті, що пропонують психоаналітики? Як зрозуміти, в чому різниця, і чи є вона взагалі? Давайте спробуємо розібратися.

Консультація психоаналітика може бути дуже схожою як на консультацію психолога, так і фахівця іншої спрямованості, особливо на початку роботи. Але, як говорив сам творець психоаналізу, Зигмунд Фрейд, при психоаналітичної терапії триває робота з перенесенням, опором і несвідомими процесами. В цьому і полягає відмінність. Що ж це має означати для людини, який вибирає собі фахівця? Психоаналітична консультація через опрацьовування глибинних процесів психіки спрямована на те, щоб привести до якісних змін особистості і, як наслідок, до поліпшення якості життя. Психологічно орієнтована консультація, як правило, передбачає менш глибоку роботу, сфокусовану на одній або парі актуальних проблем, не використовуючи цінного арсеналу психоаналітичних методів і технік, що дають унікальні результати.

Наш консультаційний центр об'єднав в собі фахівців різних психологічних напрямків, визнаних міжнародними організаціями, серед яких психоаналітики, що працюють в класичному Фрейдо-Лаканівському підході, аналітичні психологи, представники школи об'єктних відносин, арт-терапевти, дитячі психологи і психоаналітики для підлітків, головною сполучною ланкою яких є невід'ємна любов до психоаналізу, самовіддане бажання його збереження і подальшого розвитку. Колись перервана в нашій країні психоаналітична традиція була відроджена Міжнародним інститутом глибинної психології в 2000 році.

Звертаючись до нас, ви звертаєтеся до найдосвідченішою організації психоаналітиків України та Києва, які допомагають населенню ось уже більше 20-ти років.

 

Кому рекомендується психоаналіз?

Психоаналіз може бути корисний дорослим людям, які зіткнувшись з життєвими труднощами відчувають занепокоєння, страхи або безсилля, страждають від надмірної дратівливості, поганого настрою, апатії, безсоння, в ситуаціях, коли важко пережити втрату близької людини або в інших випадках, з якими не вдається впоратися самостійно.

Допомога психоаналітика часто буває необхідна підліткам, які відчувають себе не понятими своїм оточенням і сім'єю, страждають від нестачі впевненості в собі, відчувають труднощі в спілкуванні з однолітками, сумніваються у своїх здібностях, бояться майбутнього, тривожаться з приводу своєї зовнішності і сексуальних відносин.

Робота з дитячим психоаналітиком може бути рекомендована всім дітям, які страждають від різного роду страхів, часто хворіють, погано вчаться, не можуть знайти друзів або стикаються з будь-якими іншими проблемами, які викликають занепокоєння у батьків.

Психоаналіз може допомогти сім'ям та подружнім парам, які зазнають труднощів і конфліктів у взаєминах один з одним, з дітьми, і батьками.

Розуміння типових сімейних сценаріїв, специфіки і кризових періодів розвитку дитини, підлітка і дорослої людини позбавляє від багатьох помилок в нашому особистому житті.

Страждання і душевний дискомфорт в більшості випадків є причиною звернення до фахівця, але в житті людини психоаналіз також може стати захоплюючою подією, постійним відкриттям незвіданого континенту власної душі, отриманням свободи і повноти буття.

 

Запис по телефону:
+38 098 332 72 03, +38 096 097 35 55

Адреса: вул. Лаврська, 16, м. Київ