Рус Укр

Відбулася лекція-презентація книги Серджіо Бенвенуто “ЗНЕВІРА: Пристрасть байдужості”

Сьогодні відбулася лекція-презентація книги Серджіо Бенвенуто “ЗНЕВІРА: Пристрасть байдужості”. Серджіо Бенвенуто розповів, що ця книга була перекладена різними мовами, і для нього дуже важливо те, що вона прийшла і до української аудиторії.

У ході захоплюючої доповіді міркування автора дозволили слухачам простежити, як такі стани людської душі, як зневіра, нудьга, лінь, меланхолія, що зароджувались у давні часи, з часом перетворювалися на гріхопадіння, на непереборну перешкоду на шляху до порятунку душі, а потім поступово, ставали аспектом обраності філософів, поетів, математиків та закоханих. Та, нарешті, наближаючись до нашого часу, здавна знайомі стани людської душі, які раніше приписувалися до різних джерел, стали маркуватися як душевні хвороби, поступово перетворившись на психіатричні терміни, такі як меланхолія, яка в сучасному світі перетворилася на депресію. У переплетеннях філософії, культури, науки, медицини та психоаналізу кожен зміг знайти щось своє, що чіпляє душу та розум.

Дякуємо всім учасникам та слухачам лекції-презентації!

 

Бажаючим придбати книгу Серджіо Бенвенуто можна звертатися до літературного кафе Міжнародного інституту глибинної психології або замовити за телефоном: +38 067 408 12 10.