Укр Рус
Предстоящее мероприятие

Зустріч пам'яті Володимира Висоцького 25.07.2020 о 15:00

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, СЛУХАЧІ, ДРУЗІ!

25.07.2020. 15:00

Запрошуємо Вас на зустріч, присвячену Дню пам'яті великого Володимира Висоцького

Тема зустрічі: «Володимир Висоцький: терновий вінець»

Мозаїка долі і творчості Володимира Висоцького настільки різнокольора, що неможливо зрозуміти, як увесь, відведений йому час, вмістив тисячі віршів і пісень, десятки ролей на екрані та сцені, незліченні поїздки країною з публічними, часом непередбачуваними виступами, вечірки з друзями, і пісні , пісні, упереміш з віршами і вином, в оточенні захоплених і заздрісних поглядів, таємним і явним коханням .... і жінок було так само багато, тому що було багато бажання і готовності любити весь світ .. "Но иглы тайные сурово язвили дивное чело"... чи не дивно, що сказані давним давно слова так впору припали і Висоцькому?!


Як і в будь-який мозаїці, у всьому, що встила зробити ця людина, є своя колірна домінанта. У Висоцького - це поезія, справжня, глибока, повна думок і переповнена почуттям. Те, про що він найбільше мріяв, що було під найбільшою забороною, було у нього спочатку, невід'ємно і очевидно - він був ПОЕТОМ! Причому Поетом рідкісного дару, не тільки по різноманіттю тем, сюжетів, образів, їх свіжості і незвичності, а й за багатством почуттів, які були невичерпні і не вичерпалися б ще дуже довго, аби не вичерпалось тілесне життя ...


Звичайно, говорячи про Висоцького, не можна не згадати про все, що становило його людське, а не лише творче життя. Про любов і нелюбов навколо нього, про його власні пристрасті і захоплення, про те, скільки сил відбирало, а й давало не менша взаємодія з навколишнім світом і людьми, як багато дали, але і відібрали не менше екран і сцена, як, незважаючи на приголомшливу славу, мучились душа і серце і вимагали забуття .... А у кожного Поета забуття своє!


Після смерті Поета пройшло 40 років, але мені все частіше здається, що він не постарів би, навіть залишившись живим. Додалися б нові теми і образи, сюжети та інтонації, але вся його поезія в цілому залишилася б такою ж гранично чесною, тією, що залишається в пам'яті назавжди і назавжди дарує вічну молодість її творцеві.

Лектор - Галина Василівна Крюкова - Анненкова

- кандидат філологічних наук, доцент кафедри світової літератури


Вартість: благодійний внесок за бажанням.

Зустріч відбудеться за адресою: вул. Лаврська, 16, 3-й поверх.

Бажаючі зможуть приєднатися онлайн за допомогою Zoom.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/mgMMrzhgyFbrRNQA6

Додаткова інформація та реєстрація за телефоном: +38 067 462 77 09

Про дату проведення наступних лекції ви зможете дізнатися на нашій сторінці в Facebook https://www.facebook.com/migpk

або на сторінці Української Асоціації Психоаналізу https://www.facebook.com/UAofPsychoanalysis/

Слідкуйте за новинами!