Укр Рус
Предстоящее мероприятие

VIII Міжнародна Літня Психоаналітична Школа

Міжнародна Федерація психоаналізу
Українська Ассоціація Психоаналізу
Міжнародний інститут глибинної психології
Університет Кот-д'Азюр

 

Запрошуємо психоаналітиків, психоаналітично орієнтованих психотерапевтів, психологів, консультантів, молодих спеціалістів, слухачів та випускників МІГП, всіх, хто цікавиться психоаналізом, взяти участь у

 

 VIII Міжнародній Літній Психоаналітичній Школі

«Трагічний вимір Едипа»

02-05 вересня 2023 р.

 

 

Нове - це добре забуте старе. Трагічна історія Едипа перевідкривається знову і знову, посідаючи важливе місце в психоаналітичній теорії та клінічній практиці.

Ми звернемося до досвіду I Літньої школи, що відбулася двадцять років тому, у 2003 році, на острові Хортиця і називалася "Професійна ідентичність психоаналітика", пройдемо шлях, яким пройшов психоаналіз в Україні за цей час, поговоримо про трагізм нашого воєнного часу, коли витіснене позасвідоме бажання опиняється на поверхні в актуальній травматичній ситуації.

В історії людства було дві Світові війни, після закінчення яких відбувався розквіт психоаналітичної думки. Давайте подивимося на трагедію Едипа в тій перспективі, яку надає їй психоаналіз. Ми бажаємо знання і водночас чинимо опір йому.

Програма школи включає доповіді, авторські майстер-класи, супервізії, дискусії. Запрошуємо вас проявити активну позицію щодо обміну досвідом та обговорення нових знань у галузі психоаналізу.

 

З програмою школи можна ознайомитися ТУТ

Формат проведення: змішаний

Участникам видається сертифікат.

Попередня реєстрація обов'язкова 
ФОРМА для РЕЄСТРАЦІЇ

Вартість участі: 4000 грн., для членів УАП - 2500 грн. 

Реквізити для оплати 

Додаткова інформація за телефонами (Viber):
+38 (093) 592 67 40 , +38 (098) 592 71 87
+38 (097) 022 69 07