Укр Рус
Предстоящее мероприятие

Спеціалізація «Психоаналітичні стратегії в психотерапії дітей та підлітків. Психічні наслідки війни для юного суб’єкта»

Спеціалізація «Психоаналітичні стратегії в психотерапії дітей та підлітків. Психічні наслідки війни для юного суб’єкта»

 

Психологічна допомога, супровід, підтримка та психотерапія дітей та сімей завжди були важливою частиною роботи психоаналітиків і психологів. В ситуації війни саме діти виявились найбільш  незахищеними, саме вони , як лакмусові смужки, проявили вже сьогодні травмуючу дію війни на психіку суб’єкта  . Спеціалісти різних сфер зіштовхуються з багатьма викликами в області психологічної допомоги дітям.

Які сліди залишає війна в психічній реальності дитини? В чому безпосередньо полягає травма? Як психіка та тіло дитини говорить нам про ії переживання? Як саме психотерапія може допомогти дитині та ії батькам?

Ми також поставили перед собою ці самі питання і створили нову навчальну програму:  Спеціалізація «Психоаналітичні стратегії в психотерапії дітей та підлітків. Психічні наслідки війни для юного суб’єкта.» Основою програми є сучасний психоаналітичний підхід, методика та техніка роботи з дітьми. Також, ми опанували психоаналітичну теорію травми та інші теоретичні здобутки психоаналізу для того, щоб допомогти спеціалістам почути дитину і навіть в надважких ситуаціях залишитися на боці  суб’єктивності.

Навчальна програма призначена преш за все для спеціалістів, які працюють в різних галузях психічного здоров’я: психологів, психоаналітиків, психотерапевтів, психіатрів, соціальних працівників.

Після закінчення спеціалізаціі слухачі отримують сертифікат від Української асоціації психоаналізу.

Загальний обсяг програми становить 176 годин, які включають лекційні, семінарські, інтерактивні заняття, а також години обговорення практики. 8 навчальних блоків  1 раз на місяць у вихідні дні Програма реалізується в змішаному форматі: онлайн і очно. Початок роботи спеціалізації 7.10.2022

Після проходження спеціалізації випускники зможуть:

  • Оволодіти навичками психоаналітичного консультування дітей беручи за основу  психоаналітичну етику
  • Розуміти основи психічного функціонування дитини в контексті  подій що можуть бути травмуючими
  • Надавати допомогу та підтримку дітям та підліткам в різних життєвих ситуаціях

Переваги нашого навчання:

  • Всі викладачі спеціалізації мають великий практичний досвід роботи з дітьми і підлітками
  • Структура курсу і час навчання дають можливість слухачам навчатись займаючись основною діяльністю і при цьому поступово освоювати навчальний матеріал.
  • Навчання відбувається в змішаному форматі (онлайн і офлайн), що дає можливість перебувати в професійному колі і зустрічатися з колегами

 

Додаткова інформація  за тел. +380989229219.