Укр Рус
Предстоящее мероприятие

Школа Аргентинського психоаналізу: лекція Габріели Голдстейн про чоловічу сексуальність

«ОБІЦЯНКУ ЩАСТЯ»:

Деякі питання щоло ЧОЛОВІЧОЇ СЕКСУАЛЬНОСТІ І ЛЮБОВІ 

Основна ідея цієї лекції полягає в тому, аби психоаналитично досліджувати значення цієї «обіцянки щастя» і його відносин з коханням і чоловічою сексуальністю, що розкриває фантазію про те, що жінка повинна і може надати в забороненому, що, в свою чергу, підтверджує, що є втрачений рай і його можна відновити.

Обіцянка щастя є також заступником роз'єднаності двох течій любовного життя і має на увазі ностальгію по цьому союзу. Ця фантазія в своєму радикалізмі пов'язана з інтеграцією двох течій: сексуальної і пригніченої мети, але уникає кастрації, яка підтримується в примару жінки як цілісність, що визначає її неможливість.

Цією ілюзією є те, що молода людина шукає в любові в кінці періоду статевого дозрівання, і з надзвичайною інтенсивністю знову з'являється в зрілому чоловікові, близькому до середнього віку (де мова йде про скороминущість і швидкоплинність).

У цьому клінічному матеріалі ми побачимо подорож чоловіка, який проводить консультації з приводу своїх страждань і стикається з проблемою, яку Фрейд піднімає в разі «найбільш поширеної форми деградації любовного життя».

Габріела Голдстейн - психоаналітик, доктор філософії, архітектор і художник, тренінговий аналітик Аргентинської психоаналітичної асоціації (APA), член Комітету з психоаналізу і культурі Міжнародної психоаналітичної асоціації (IPA), співголова дослідницької групи APA-IPA по Фрейду, автор книг і численних публікацій з психоаналізу , володарка Премії ім. А. сторно за концептуальний внесок в розвиток психоаналізу і Премії Мома-Бараньера за кращу монографію з психоаналізу

Заняття відбудеться 17 червня 2020 р о 18:30

Вартість участі для членів УАП - 300 грн, для інших - 350 грн. Оплата на карту - 4149499120106412.

В полі про платіж обов'язково вкажіть Ваші дані: ім'я, прізвище, e-mail адресу. Після оплати ми надішлемо Вам посилання на доступ до online зустрічі за допомогою Zoom.

Додаткова інформація та попередня реєстрація за телефоном: +38 (097) 022-69-07, (067) 462 77 09, (044) 280-89-45