Укр Рус
Предстоящее мероприятие

ШКОЛА АРГЕНТИНСЬКОГО ПСИХОАНАЛІЗУ 05.07.2023 г. 18:00

ШКОЛА АРГЕНТИНСЬКОГО ПСИХОАНАЛІЗУ

Що вони роблять? Вони граються...

5 липня 2023 в 18:00

Ісабель заходить до кабінету, чіпляючись за мамині ноги. Так вона з'являється на нашу першу зустріч. Вона не говорить, не грається і не малює. Лише використовує тіло матері для спілкування зі мною.

На мою думку, клінічна робота – це винайдення психоаналізу заново у процесі взаємодії з кожним пацієнтом. Так, я виявила, що діти, які не можуть вдатись до вільної асоціації гри, потребують особливого сеттінгу, випробовуючи аналітика на креативність та здатність до гри.

Тому я пропоную під час нашої з вами зустрічі подумати про гру аналітика у світлі того, що мені щодня демонструють на практиці діти з пригніченою здатністю до гри.

Клаудіа Місраі –  психоаналітикиня, викладачка Інституту Психоаналізу «Анхель Гарма», співробітниця кафедри історії психоаналізу (2016-2020) під керівництвом д-ра Хосе Трешезамскі та д-ра Адольфо Бенхаміна, навчаюча психоаналітикиня Аргентинської Психоаналітичної Асоціації (АРА), дійсна членкиня Міжнародної психоаналітичної асоціації (IPA) та Федерації психоаналітичних товариств Латинської Америки (FEPAL). У 2002 році сертифікована Бостонським медичним центром (Массачусетс) у програмі NIDCAP (індивідуальна комплексна програма з догляду та оцінки розвитку новонароджених). З 1993 по 2001 рік займалась психологічною допомогою у Відділенні інтенсивної терапії новонароджених у госпіталі Хуан А. Фернандес (Буенос-Айрес) та брала участь у програмі Консультування матерів з немовлятами у Будинку для матерів-підлітків.

У 1994 році займалась координуванням робочих груп з надання допомоги сім'ям, які постраждали від вибуху будівлі Аргентино-ізраїльської асоціації взаємодопомоги (AMIA) у Буенос-Айресі.

 

Форма проведення: онлайн
ФОРМА для РЕЄСТРАЦІЇИ

Вартість участі: 600 грн. Для членів УАП – 450 грн.
РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ

Додаткова інформація за телефоном: +38 (067) 462 77 09