Укр Рус
Предстоящее мероприятие

ОНЛАЙН-КУРС «ВСТУП ДО ПСИХОАНАЛІЗУ» 17-18 серпня 2024 р.

Програма курсу включає основні поняття й теорії психоаналізу, знайомить з практикою використання психоаналізу в культурних і громадських процесах.

Курс буде цікавий всім, хто бажає зрозуміти, що таке психоаналіз як світогляд, як метод дослідження, як психотерапевтичний метод.

Слухачі курсу зможуть отримати відповіді на питання щодо професії психоаналітика, сфер використання психоаналізу, обговорити перспективи розвитку психоаналізу в Україні та інших країнах, а також актуальність професії психоаналітика.

Психоаналітичні знання давно стали невід'ємною частиною багажу кожної культурної людини. Дотик до психоаналізу дозволить по-іншому поглянути на себе і світ навколо, дасть відповіді на багато питань про людину, її місце та долю.

Ви отримаєте необхідні знання з психоаналізу. Зустрінетеся з власною унікальністю і розпочнете дивовижну подорож до самого себе.

Завдання курсу: дати уявлення про психоаналіз, його теорію, практику, використання в культурних і громадських процесах, розвинути інтерес слухачів до глибшого вивчення психоаналізу і самопізнання за допомогою цього методу.

Курс буде цікавий:

- тим, хто хоче глибше розуміти природу і мотивацію людської поведінки;

- тим, хто хоче розібратися як влаштована психіка;

- тим, хто шукає відповіді про причини людських страждань і пристрастей;

- тим, кого цікавить розвиток і становлення психіки дитини.

 

Курс відбудеться: 17-18 серпня 2024 року, з 11:00 до 16:00.

Формат проведення: online

Тривалість курсу: 12 академічних годин.

Курс читає: Школенко Ольга Вікторівна - психоаналітикиня, магістриня  психології Університету Ніцци Софія-Антиполіс (Франція), сертифікована фахівчиня і тренінгова аналітикиня Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, членкиня Правління Української Асоціації Психоаналізу, членкиня Етичного Комітету Української Асоціації Психоаналізу, викладачка Міжнародного Інституту Глибинної Психології. Читає курси лекцій: «Загальна теорія психоаналізу», «Психоаналіз дітей і підлітків»,«Неврозологія», «Основи психоаналізу». Веде різні семінарські, факультативні та практичні заняття, підготовчі курси для вступників до Магістратури гуманітарних і соціальних наук з психології.

Вартість курсу: 4000 грн

РЕКВІЗИТИ для ОПЛАТИ

Додаткова інформація та реєстрація за телефоном: (098) 022-70-65.

ФОРМА РЕГИСТРАЦИИ.