Укр Рус
Предстоящее мероприятие

Образи  сновидіння та їх тлумачення:  психоаналітичний погляд 03.05 и 10.05 18:00 - 20:00

Образи  сновидіння та їх тлумачення:
 психоаналітичний погляд
 
 

ШАНОВНІ  СЛУХАЧІ,  ВИПУСКНИКИ та КОЛЕГИ!

ЗАПРОШУЄМО  ВАС  3.05 та 10.05 (з 18.00 до 20.00)

на зустрічі з психоаналітикинею Носовою Любов’ю Йосипівною

1 частина: «ОБРАЗИ СНОВИДІННЯ ЯК МЕТАФОРИЧНІ УТВОРЕННЯ»

Найбільш яскравими проявами позасвідомих процесів нашої психічної діяльності є сновидіння. Ми сприймаємо сновидіння як спосіб пригадати минуле в його перетині з теперішнім та майбутнім часом. Мислення уві сні здійснюється здебільшого у візуальних образах. Образи сновидь мають особливу природу свого походження. Сни — повноцінне психічне явище, воно є здійсненням наших бажань. Образи сновиддя є наслідками компромісу між метафоричними утвореннями та непримиримими бажаннями. Сенс сновидіння полягає в тому, що воно дійсно має сенс.

 

2 частина: ТЛУМАЧЕННЯ СНОВИДІНЬ ЯК СПРОБА ПОШУКУ БАЖАННЯ

Тлумачити сон - це знайти його прихований зміст, віднайти його сенс. Бажання нереалізоване є наполегливою дією позасвідомого.

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА передбачає аналіз сновидінь з фрагментів художніх творів та фільмів (перегляд матеріалу та його аналіз).

У практичній частині зустрічі ми спробуємо пов’язати образи представлених героїв з відображенням їх бажання у сновидінні. Розглянемо, яким чином внутрішні конфлікти героїв метафорично зображуються через образи сновидінь.

Носова Любов Йосипівна - психоаналітикиня,  магістриня психології Університету Ніцци Софія-Антиполіс, сертифікована спеціалістка і тренінгова аналітикиня ЄКПП, супервізорка Української асоціації психоаналізу, викладачка Міжнародного Інституту Глибинної Психології та Магістратури гуманітарних та соціальних наук по психології Університету Кот-д'Азюр.
 
 
 
 
 
Форма проведення: онлайн
Вартість участі:   500 гривень