Укр Рус
Предстоящее мероприятие

Лекція Раджи Стіту "Від клініки крайнощів до трансформації травми" 15.03.2024 р. 15:00

Шановні поціновувачі психоаналізу!

Запрошуємо вас

15 БЕРЕЗНЯ 2024 р. о 15:00 (за київським часом)

на лекцію Раджи Стіту

Від клініки крайнощів
до трансформації травми.
 

Сьогоденний вплив воєнного тероризму та екстремізму в усіх можливих формах порушує питання про місце клінічної практики і спонукає нас переусвідомити те, як ми слухаємо. Психоаналітики все частіше стикаються з травматичним впливом сьогоденних спалахів насильства і вимушеного вигнання.

  • Які наслідки ці крайнощі мають для суб'єктивності?
  • Як ми можемо прийняти і вислухати людей, які зазнали їх і/або були змушені покинути свою країну?
  • Яке місце слід відвести немислимому й незбагненному, а також труднощам вираження пережитого жаху, труднощам, які можуть загострюватися при зіткненні з різними мовами і культурами?
 

Саме цим формам жорстокості та їхньому впливу на психіку буде присвячено лекцію з метою переусвідомлення клінічної роботи у разі зіткнення зі стражданнями, які важко висловити. На першому етапі ми зосередимося на знаннях, які може запропонувати психоаналіз.

Випадок пацієнтки-біженки у Франції, яка пережила терор у своїй рідній країні, дозволить нам дослідити процеси, що відбуваються при трансформації та/або інтерпретації травми. Цей випадок буде використаний з метою обговорення питання про процес терапії в умовах культурних відмінностей.

Раджа Стіту - психоаналітикиня, HDR (габілітована докторка) у галузі клінічної психопатології та викладачка Університету Монпелье III, дослідниця Лабораторії клінічної психології, психопатології та психоаналізу в Університеті Екс-Марсель, авторка численних публікацій з питань клініки суб'єкта у контексті соціальних зв'язків, нових форм вираження страждання, сучасних досліджень проблем вигнання та чужості, мовної травми та екстремальних ситуацій.

 

Лекция відбудеться в ОНЛАЙН форматі.

Реєстрація ОБОВ'ЯЗКОВА!

ФОРМА для РЕЄСТРАЦІЇ

Вартість участі - 700 грн, для членів УАП - 550 грн.

Реквізити для оплати 

Додаткова інформація за тел. (Viber, WhatsApp): +38 067-462-77-09