Укр Рус
Предстоящее мероприятие

Лекція-презентація "ACCIDIA ЗНЕВІРА Пристрасть байдужості"

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, СЛУХАЧІ, ДРУЗІ!

08.06.2022        11:00

Запрошуємо вас на лекцію-презентацію

ЗНЕВІРА: Пристрасть байдужості

 

Автор розкриває у новому світлі дуже важливі й такі знайомі кожному суб'єктові явища, як сум, туга, нудьга, меланхолія, депресія тощо. Ця книга допомагає переусвідомити звичні і начебто зрозумілі стани людини і одночасно почерпнути те, що раніше було завуальовано, а також здійснити разом із автором цікавий перехід від античних уявлень про різні стани душі до актуальних проблем сучасності. Ми побачимо, як відомі речі, які давно вкоренилися в культурі та мові, усвідомлювалися в різні історичні періоди у релігійних, філософських, медичних та психологічних концепціях і з часом змінювали свій статус і найменування. У книзі не просто описується різноманітність таких станів людської душі, як зневіра, нудьга, апатія, меланхолія, депресія, а й увесь широкий спектр пов'язаних із ними історичних, соціальних, релігійних, мовних, літературних та культурних контекстів.

Такий широкий огляд та глибокий аналіз відомих феноменів став можливим завдяки енциклопедичним знанням самого автора, а також його моральній психоаналітичній позиції та багатому психоаналітичному клінічному досвіду. Серджіо Бенвенуто відомий не лише як психоаналітик, а й як дослідник у галузі філософії та культури, блискучий інтелектуал. Сукупність усіх цих якостей робить його твори яскравими та цікавими не лише для психоаналітиків, філософів, культурологів, а й широкого кола читачів.

 


 

Серджіо Бенвенуто – італійський психоаналітик, дослідник у галузі психології та філософії Італійської науково-дослідної ради (C.N.R.) при Інституті Когнітивних Наук та Технологій, президент Інституту передових досліджень у галузі психоаналізу, почесний професор Міжнародного інституту глибинної психології, головний редактор журналу «European Journal of Psychoanalysis», автор численних книг та публікацій, виданих різними мовами.

 

 

 

 

 

Лекція відбудеться онлайн у форматі ZOOM конференції:

https://us02web.zoom.us/j/86568263085?pwd=VnBTanJzeHRDbDc5VEt3VmRjRkpodz09 

Ідентифікатор конференції: 865 6826 3085

Код доступу: 1111

 

Також трансляцію можна подивитись на нашому каналі YouTube:

https://youtu.be/Zic58hTZoyc