Укр Рус
Предстоящее мероприятие

Лекція "МІСТИЧНА УКРАЇНА"

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПСИХОАНАЛІЗУ

МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ ГЛУБИННОЇ ПСИХОЛОГІЇ

Шановні колеги, слухачі, друзі! 

04.05.2022        17:00 

Запрошуємо вас на лекцію:

МІСТИЧНА УКРАЇНА

 

Звичайно ж, перший образ, викликаний цим словосполученням, – казка. Прекрасна, овіяна поетичними міфами, населена нереальними істотами, загадкова, манлива, хвилююча казка.

Але навіть при самому поверховому знайомстві з Містичною Україною ми можемо відкрити, немов заповітну скриньку, зовсім інші образи та сенси. І тоді замість очікуваних давніх і застарілих реліквій ми знайдемо в цій «скринці» сучасні та дуже актуальні коштовності.

З далекого минулого до нас постукають язичницькі традиції, обряди та свята, відкриється їхній первозданний, безсмертний сенс. Найдавніші види мистецтва наших пращурів – вишивка, живопис, музика, прикраси – з'являться у своєму магічному ореолі. Вони відкриють нам свої таємниці-обереги, яким завжди передує знання. Довгою чергою пройдуть перед нами носії цих стародавніх знань – жерці, мольфари, знаючі пращури, готові розкрити і передати свої таємниці уважним і дбайливим нащадкам.

І, нарешті, зовсім у новому світлі ми побачимо наше сьогоднішнє українське військо – нащадків козаків-характерників, умілих та безстрашних воїнів, спадкоємців грандіозних традицій, ритуалів та таємниць.

 Нам тільки здається, що Містична Україна – у минулому. Варто зазирнути в її тисячолітні глибини, і ми відразу побачимо її нетлінний і прекрасний образ. І повіримо: вона поруч – у нашій пам'яті, у нашій крові та у нашому серці.

 


 

 

Лектор:

Галина Василівна Крюкова-Анненкова – кандидат філологічних наук, доцент кафедри світової літератури

 

 

 

 

Лекція відбудеться онлайн у форматі ZOOM конференції:

https://us02web.zoom.us/j/89434012680?pwd=T09LZE4xVngxaUZ2Q0V4WjMzMkNEZz09 

 

Ідентифікатор конференції: 894 3401 2680

Код доступу: 1111

 

Також трансляцію можна переглянути на нашому каналі YouTube:

https://youtu.be/gmOzC7IEjIc