Укр Рус
Предстоящее мероприятие

Кіноклуб 26.03.2024 20:00

До вашої уваги до перегляду та обговорення у нашому Психоаналітичному кіноклубі ми пропонуємо фільм, який увійшов до двадцятки найкращих фільмів України та став переможцем у 2019 році на Венеційському кінофестивалі у програмі «Горизонти». Це фільм - антиутопія режисера Валентина Васяновича «АТЛАНТИДА».

Зйомки фільму «Атлантида» відбувалися у січні – березні 2018 р. у Маріуполі, відтворюючи події 2025 року, через «один рік після війни». Україна здобула перемогу у війні з Росією, але повернула Донбас уже як місце воєнної, економічної та екологічної катастрофи. Героїв фільму зіграли непрофесійні актори – ветерани, парамедики, волонтери, воїни ЗСУ.

До обговорення фільму будуть залучені: режисер фільму – Валентин Васянович, психоаналітики Ураїни та Франції - Уварова Світлана, Мішель Бенаїм, Владімір Броди та Максим Піскунов.

Світлана Уварова - психоаналітикиня, докторка філософії, HDR у галузі психоаналізу та кризової психології, засновниця, ректорка і почесна професорка Міжнародного Інституту Глибинної Психології (Київ, Україна), Президентка Української Асоціації Психоаналізу (Київ, Україна) та Міжнародної Федерації Психоаналізу (Страсбург, Франція), членкиня Правління, тренінгова аналітикиня, супервізорка УАП та ЄКПП (Відень, Австрія), членкиня Всесвітньої Ради з психотерапії (Відень, Австрія); головна редакторка видавництва ПВНЗ "МІГП".

Мішель Бенаім - психоаналітикиня, викладачка клінічної психопатології в Університеті Екс-Марсель (AMU), кураторка Магістратури з психоаналізу, керівниця досліджень підліткового віку в Лабораторії клінічної психопатології, мови та субʼєктивності, заступницею директора якої вона є, клінічна психологиня у декількох інституціях у Марселі, які займаються підлітками.

Владімір Брода - психоаналітик, докторант у галузі досліджень психопатології та психоаналізу в Університеті Париж-Сіті, викладач історії мистецтва і кіно в EICAR Paris (Міжнародна школа кіно і телебачення).

Максим Піскунов - викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, член Української Асоціації Психоаналізу, спеціаліст УАП.

 

Зустріч відбудеться 26.03.2024 р. о 20:00 за київським часом (19:00 за європейським часом)

Посилання на перегляд фільму ТУТ

Пароль для входу на сайт перегляду: atlanisengltitles20190817

Формат зустрічі: online ZOOM

Реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА.

Форма для реєстрації

БЕЗКОШТОВНО