Укр Рус

Журнал "ПСИХОАНАЛІЗ" №1(25) 2023

Шановні колеги!
 
Раді повідомити про появу нового номеру журналу "ПСИХОАНАЛІЗ" №25 (1) 2023.
 
Тема журналу: "ЧОМУ ВІЙНА?"
 
 
Журнал уперше видано повністю українською мовою. До нього увійшли статті класиків психоаналізу, а також статті сучасних психоаналітиків.

За традицією номер відкривають класичні роботи Зиґмунда Фрейда "Чому війна?" та "Швидкоплинність". Робота Фрейда "Чому війна?" - це частина його листування з Альбертом Енштейном, яка багато разів перевидавалася різними мовами, але лист самого Енштейна до Фрейда довгий час не видавався. У цьому номері листування нодруковано повністю. Продовжуючи цю тему, в рубриці "Психоаналіз та війна" розміщена стаття Серджіо Бенвенуто "Фрейд та насолода війною", в якій аналізується лист Фрейда до Енштейна. У цій же рубриці надруковано статтю Світлани Уварової "Сюжети та значення психоаналітичної роботи за воєнних часів".

У рубриці "Суб'єкт і суспільство" представлені психоаналітичні роботи Клода Шодера, Серджіо Бенвенуто, Сержа Льосура, Світлани Уварової.
 
З повним змістом номера ви можете ознайомитися тут.
 
З питань придбання журналу ви можете звертатись за тел. +38 068 602 23 00, а також залишити заявку на пошті  booksmigp@gmail.com