МИГП
Рус Укр

Спеціалізація "Клінічний психоаналіз не-невротичних пацієнтів"

Мета спеціалізації: практична, клінічна спрямованість лекцій, семінарів, роботи супервізійної групи.
 
Зміст програми спирається не тільки на класичні концепції (З. Фрейд, У. Біон, Д. Віннікотт), але й на сучасний підхід до осмислення психоаналітичної практики, що базується на розумінні психічного функціонування цілого ряду пацієнтів, що відносяться до клініки негативу (А. Грін, К. Смаджа, Ж. Швек, Р. Руссійон, Т. Биковські, Дж. МакДугал. К. Ракам’є, Д. Розенфельд).
 
Лекції, семінари та супервізії проводять практикуючі психоаналітики — учасники дослідницьких груп з вивчення роботи негативу та перверсій.
Підхід до роботи в рамках Спеціалізації спрямований на ознайомлення з новими сучасними підходами, на розвиток групової роботи з осмислення та критики матеріалу, який вивчається.

Ми запрошуємо до навчання й осмислення клінічної практики, як практикуючих фахівців, так і колег, які мають ще невеликий досвід клінічної роботи. Для участі в проекті необхідно мати досвід особистого аналізу.
 
Програма включає 8 модулів, кожен з яких - це два повних дні лекцій, семінарів і супервізій. Загальна кількість лекцій, семінарів і супервізій у програмі  — 128 ак.год. Періодичність модулів: 1 раз на місяць (субота і неділя).
 
Викладачі Спеціалізації:
Павловська Ольга Михайлівна - керівник проекту, психоаналітик, магістр гуманітарних і соціальних наук з психології Університету м. Ніца Софія Антиполіс (Франція), сертифікований спеціаліст і тренінговий аналітик УАП-ЄКПП, супервізор УАП, викладач МІГП, читає курси лекцій і веде практичні заняття з загальної теорії психоаналізу та психодіагностики. Учасниця дослідницької групи «Робота негативу в психоаналізі».
 
Турбіна Наталія Володимирівна - психоаналітик, голова Тренінгового Комітету УАП, член сертифікаційного Комітету УАП-ЄКПП Україна, сертифікований спеціаліст, тренінговий аналітик і супервізор ЄКПП, магістр гуманітарних наук з психології Університету м. Страсбург (Франція), викладач МІГП. Читає курси лекцій і веде практичні заняття з психоаналітичної діагностики, методики і техніки психоаналізу, теорії та практики супервізії; учасниця дослідницької групи «Робота негативу в психоаналізі».

Бондарева Світлана Володимирівна - психоаналітик, магістр гуманітарних наук з психології Університету м. Ніца Софія Антиполіс (Франція), сертифікований спеціаліст і тренінговий аналітик УАП-ЄКПП, завідуючий кафедрою «Історії і теорії психоаналізу» МІГП. Читає курси лекцій і веде практичні заняття з історії психоаналітичного руху і психоаналізу депресії; учасниця дослідницької групи «Робота негативу в психоаналізі».
 
Дяків Ірина Мирославівна - психоаналітик, психолог, арт-терапевт, сертифікований тренінговий аналітик УАП, сертифікований спеціаліст УАП-ЄКПП, фахівець по роботі з дітьми та підлітками, ведуча проекту «Використання арт-терапевтичних методів у роботі психолога», магістр гуманітарних наук з психології Університету м. Ніца Софія Антиполіс (Франція). Завкафедрою клінічного психоаналізу МІГП, читає курси лекцій і веде практичні заняття з психоаналізу адикцій і психоаналізу дітей і підлітків, учасниця дослідницької групи «Робота негативу в психоаналізі».
 
                                               
Кокойло Ніна Вікторівна - психоаналітик, арт-терапевт, магістр гуманітарних і соціальних наук з психології Університету м. Ніца Софія Антиполіс, (Франція), сертифікований спеціаліст УАП-ЄКПП; спеціалізація: психоаналіз, психотерапія порушень харчової поведінки, учасниця дослідницької групи «Робота негативу в психоаналізі».
 
Детальна інформація про роботу групи за телефонами:
(044) 280-89-45 / (097) 022 69 07