Рус Укр
Предстоящее мероприятие

Відкриття запису на КУРС «ВСТУП В ПСИХОАНАЛИЗ»

Програма курсу включає основні поняття і теорії психоаналізу, знайомить з практикою застосування психоаналізу в культурних і громадських процесах.

Курс буде цікавий всім, хто бажає зрозуміти, що таке психоаналіз як світогляд, як метод дослідження, як психотерапевтичний метод.

Слухачі курсу зможуть отримати відповіді на питання щодо професії психоаналітика, сфер додатка психоаналізу, обговорити перспективи розвитку психоаналізу в Україні та інших країнах, а також актуальність професії «психоаналітик».

Завдання курсу: дати уявлення про психоаналіз, його теорію, практикуі, застосування в культурних і громадських процесах, розвинути інтерес слухачів до глибшого вивчення психоаналізу і самопізнання за допомогою цього методу.

Курс пройде: 15-16 серпня 2020 року, з 10:30 до 16:00

19-20 вересня 2020 року, з 10:30 до 13:45.

Тривалість курсу: 10 ак. годин.

Вартість: 2500 грн за весь курс

Курс читає: Школенко Ольга Вікторівна

Психоаналітик, магістр гуманітарних і соціальних наук з психології Університету Ніцци-Софія Антиполіс (Франція), сертифікований фахівець і тренінговий аналітик Європейської Конфедерації Психоаналітичних психотерапії, член Правління Української Асоціації психоаналізу, член Етичного Комітету Української Асоціації психоаналізу, викладач Міжнародного Інституту глибинної психології. Читає курси лекцій: «Загальна теорія психоаналізу», «Психоаналіз дітей і підлітків», «неврозології», «Основи психоаналізу». Веде різні семінарські, факультативні та практичні заняття, підготовчі курси для вступників до Магістратури гуманітарних і соціальних наук по психологи.

Додаткова інформація та реєстрація за телефоном: (098) 022-70-65

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ