Рус Укр
Предстоящее мероприятие

КУРС «ВСТУП ДО ПСИХОАНАЛІЗУ» 28-29 серпня 2021 р.

Програма курсу включає основні поняття і теорії психоаналізу, знайомить з практикою застосування психоаналізу в культурних і громадських процесах.

Курс буде цікавий всім, хто бажає зрозуміти, що таке психоаналіз як світогляд, як метод дослідження, як психотерапевтичний метод.

Слухачі курсу зможуть отримати відповіді на питання щодо професії психоаналітика, сфер додатка психоаналізу, обговорити перспективи розвитку психоаналізу в Україні та інших країнах, а також актуальність професії «психоаналітик».

Психоаналітичні знання давно стали невід'ємною частиною багажу кожної культурної людини. Дотик до психоаналізу дозволить по-іншому поглянути на себе і світ навколо, дасть відповіді на багато питань про людину, її місце і її долю.

Ви отримаєте необхідні знання з психоаналізу. Зустрінетеся з власною унікальністю і розпочнете дивовижну подорож до самого себе.

Завдання курсу: дати уявлення про психоаналіз, його теорію, практикуі, застосування в культурних і громадських процесах, розвинути інтерес слухачів до глибшого вивчення психоаналізу і самопізнання за допомогою цього методу.

Курс буде цікавий:

- тим, хто хоче глибше розуміти природу і мотивацію людської поведінки;

- тим, хто хоче розібратися як влаштована психіка;

- тим, хто шукає відповіді про причини людських страждань і пристрастей;

- тим, кого цікавить розвиток і становлення психіки дитини 

Курс пройде: 28-29 серпня 2021 року, з 11:00 до 16:00.

Тривалість курсу: 12 ак. годин.

Курс читає: Школенко Ольга Вікторівна

Вартість курсу: 3000 грн

Психоаналітик, магістр гуманітарних і соціальних наук з психології Університету Ніцци-Софія Антиполіс (Франція), сертифікований фахівець і тренінговий аналітик Європейської Конфедерації Психоаналітичних психотерапії, член Правління Української Асоціації психоаналізу, член Етичного Комітету Української Асоціації психоаналізу, викладач Міжнародного Інституту глибинної психології. Читає курси лекцій: «Загальна теорія психоаналізу», «Психоаналіз дітей і підлітків», «неврозології», «Основи психоаналізу». Веде різні семінарські, факультативні та практичні заняття, підготовчі курси для вступників до Магістратури гуманітарних і соціальних наук по психологи.

Додаткова інформація та реєстрація за телефоном: (098) 022-70-65

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ