МИГП
Рус Укр
Предстоящее мероприятие

Курс «Введення в психоаналіз» 17-18 серпня

МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ ГЛИБИННОЇ ПСИХОЛОГІЇ
запрошує Вас відвідати КУРС «ВВЕДЕННЯ В ПСИХОАНАЛІЗ»
 
Крус відбудеться: 17 - 18 серпня 2019р., з 11:00 до 16:30.
 
Даний курс буде цікавий всім, тим хто бажає зрозуміти, що таке психоаналіз як світогляд, як метод дослідження, як психотерапевтичний метод.
 
Програма курсу включає в себе основні поняття і теорії психоаналізу, знайомить з практикою застосування психоаналізу в культурних і громадських процесах.

Слухачі курсу зможуть отримати відповіді на питання щодо професійної ідентичності психоаналітика, сфер застосування психоаналізу, обговорити перспективи розвитку психоаналізу в Україні та інших країнах, а також актуальність професії «психоаналітик».
 
Завдання курсу: дати уявлення про психоаналіз, його теорії, практику, застосування в культурних і суспільних процесах, розвинути інтерес слухачів до глибшого вивчення психоаналізу або проходження аналізу.
 
Тривалість курсу: 10 ак. годин.  
 
Курс читає: Школенко Ольга Вікторівна
Психоаналітик, магістр гуманітарних і соціальних наук з психології Університету м. Ніца Софія-Антиполіс (Франція), сертифікований фахівець і тренінговий аналітик Європейської Конфедерації Психоаналітичних психотерапії, член Правління Української Асоціації психоаналізу, член Етичного Комітету Української Асоціації психоаналізу, викладач Міжнародного Інституту глибинної психології. Читає курси лекцій: «Загальна теорія психоаналізу», «Психоаналіз дітей і підлітків», «Неврозологія», «Основи психоаналізу». Веде різноманітні семінарські, факультативні та практичні заняття, підготовчі курси для вступників до Магістратури гуманітарних і соціальних наук з психологи.

Додаткова інформація за телефонами: (044) 222-70-65, (098) 022-70-65
Просимо попередньо зареєструватись за телефонами: (044) 280-89-45, 097-022-69-07

 

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ