Рус Укр

Соціальний проект

Українська Асоціація психоаналізу за підтримки Міжнародного інституту глибинної психології і Міжнародної федерації психоаналізу заснувала Грант імені М.В.Вульфа для організації соціального проекту з надання психологічної допомоги для тих, хто її потребує, під час пандемії COVID-19.

В рамках УАП була організована стратегічна група для роботи з тими, хто постраждав  від наслідків пандемії COVID-19

Про те, що коронавірус може викликати психологічні проблеми навіть після одужання, говорить безліч зарубіжних досліджень. У листопаді в журналі Lancet була опублікована стаття вчених британського Оксфордського університету, в якій вони проаналізували 69 мільйонів медичних карт жителів США, понад 62 тисяч з яких перехворіли на коронавірус. Як показало дослідження, майже у кожного п'ятого з діагнозом були виявлені психологічні проблеми протягом трьох місяців після одужання. 

Крім наслідків, пов'язаних з хворобливим станом, COVID-19 парадоксальним чином впливає і на все інше суспільство, вимушене пристосовуватися до нових реалій життя. Ізоляція і локдаун, скорочення робочих місць і нестабільність в зовнішньому світі є серйозними психологічними випробуваннями для кожного як в Україні, так і за її межами.

Серед труднощів, з якими в цей час ризикує зустрітися кожен:

  • тривога
  • переживання втрати близьких
  • депресія
  • панічні атаки
  • втрата життєвих сенсів
  • апатія
  • суїцидальні думки
  • порушення сну

Стратегічна група волонтерів-фахівців, що діє при Українській Асоціації Психоаналізу, пропонує свою професійну допомогу постраждалим від наслідків пандемії, а також їхнім рідним і близьким.

                                 Гливук Ирина Петровна	                      

          Челпан Юлія Валеріїевна                                                   Рибальченко Марина Сергіївна                                                 Гливук Ірина Петрівна

                                                            

Лисенко Наталія Валентинівна                                    Харченко Дар'я Олександрівна                                     Теличко Катерина Олександроівна

 

    

Рябоштан Євген Вікторович                                                            Січева Анна Вадимівна

 

Записатися: 

  +38(096) 097 35 55

psychoanalyst.in.kyiv@gmail.com

 

Адреса центру: 

01015, м. Київ, вул. Лаврська, 16